Jobs · nofluffjobs

S

Python Developer

Brightpath Technologies · Warszawa · Posted 3d ago

onsitesenior33000-35000 PLN🇵🇱 Poland
Apply on nofluffjobs

About the role

Develop backend services using Python and REST APIs.

Cześć! U nas znajdziesz to, czego szukasz - przekonaj się! Co dla Ciebie mamy: Stabilna współpraca Wyzwania technologiczne i praca z nowoczesnymi rozwiązaniami. Internal Mobility - nie musisz zmieniać firmy, żeby zmienić projekt Ambasadorzy SCALO Rozwijaj kompetencje techniczne i presalesowe, wpływaj na kierunek rozwoju organizacji i wspieraj innych Budowanie marki osobistej Twórz wartościowe treści, dziel się wiedzą i doświadczeniem, występuj jako ekspert na wydarzeniach (np. ProMeet) - rozwijaj swoją markę w naturalny sposób Benefit box Pełna opieka medyczna, karta MultiSport i szeroka oferta Motivizera - wybieraj benefity, które dbają o Twoje zdrowie, energię i codzienny komfort Program poleceń Poleć znajomego z IT, a resztą zajmiemy się my – on dostaje nowy projekt, Ty bonus. Win–win w najczystszej postaci Integracje i wydarzenia firmowe Wspólne wyjścia, firmowe eventy i okazje do poznania się poza projektami – bo dobre relacje tworzą najlepsze zespoły
Requirements:
Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli: masz minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w Pythonie, znasz specyfikę interfejsów REST i SOAP, pracowałeś z FastAPI, Uvicorn lub Gunicorn, stosujesz dobre praktyki programistyczne i dbasz o jakość kodu (QA), pracujesz w środowisku Linux, posiadasz wiedzę z zakresu MLOps, masz wykształcenie wyższe, znasz zagadnienia LLM i RAG, masz doświadczenie w zaawansowanym prompt engineeringu, pracy z dokumentami i tworzeniu agentów AI, znasz chmurowe usługi AI w Azure i/lub GCP, wyróżniasz się umiejętnościami analitycznymi, kreatywnością i samodzielnością, masz doświadczenie w bankowości, finansach lub branży pokrewnej – mile widziane.
Must have: Python, REST API, SOAP, FastAPI, QA, Linux, MLOps, AI, Azure, GCP

Read the full posting on nofluffjobs

FAQ

Is the Python Developer role at Brightpath Technologies remote?+

This Python Developer position is listed as onsite (Warszawa).

What is the salary for the Python Developer role at Brightpath Technologies?+

The listing states 33000-35000 PLN.

What seniority level is this Python Developer role?+

This is a senior level position.

How do I apply for the Python Developer role at Brightpath Technologies?+

Use the "Apply on nofluffjobs" button to open the original posting on nofluffjobs, where you can submit your application directly to Brightpath Technologies.